Není to tak, že někteří lidé mají vůli a někteří ne.
Je to tak, že někteří lidé jsou připraveni na změnu a jiní ne. "
~ James Gordon ~

_________________________

Pro dosažní maximálních výsledků používáme několik technik, které spolehlivě odstraní škodlivé emoce, stojící na startu každého přibývání na váze. Jsou to:

EFT - Faster EFT - Uvolňovací metoda (Sedona metoda)

a jejich kombinace


Vyzkoušejte si proces "ťukání" EFT sami:

Rozhodněte se, co Vám momentálně nejvíce vadí (na Vaší nadváze), uvědomte si, jakou emoci při tom cítíte (vztek, lítost, beznaděj ...), a tuto emoci ohodnoťte subjektivně na stupnici 0 - nejméně až 10 nejvíce. Číslo si zapamatujte.

Na "karate bodu" ťukejte a 3x opakujte definici svého problému asi tímto způsobem:

- přestože mám hrozný vztek, že jsem se zase neovládla a snědla jsem všechno, co v lednici bylo, tak se mám ráda a přijímám se

Ťukejte jemně na každý bod asi 5 - 9x postupně od temene hlavy až k malíčku u ruky. Přitom vždy krátce připomeňte svůj problém:  mám hrozný vztek .... zase jsem se neovládla .... jsem úplně hrozná .... je to tak vždycky .... všechno z lednice vyluxuju ... hlavně večer ..... asi jsem nepoučitelná ....

Projděte takto všechny body, skončete na karate bodu a přesvěčte se, jak velkou emoci ještě cítíte a porovnejte s velikostí emoce před ťukáním. Kolo ťukání opakujte tak dlouho, dokud není velikost emoce 0 (v ideálním případě)

Gamut bod, citlivý bod a další možnosti a techniky poznáte na kurzu.

 

 Metoda EFT – Techniky emoční svobody -  je velmi efektivní při likvidaci nadváhy a při udržení dosaženého požadovaného stavu

          Podle poznatků současné vědy ovlivňuje náš život vědomá část našeho mozku jen asi 5 - 10procenty

Nevědomá část ovlivňuje okolo 95 % (činnost srdce, mozku, regulování hladu a žízně, dýchání, činnost oběhové soustavy, nervové soustavy, spánek, hormonální a enzymatická činnost, trávení, metabolismus..............) a tím nepřetržitě, přesně a každým okamžikem řídí náš život.

          Z toho vyplývá, že jestliže nasměrujeme 100% naší vůle = pouhých  5% možnosti celého mozku na hubnutí (např. dietami, hladovkami, omezením jídla....), má naše vůle jen nepatrnou  šanci uspět proti programům v podvědomí (cca 95%).

Vůle nikdy nezvítězí nad hladem!

          Nevědomá část je "naprogramována" geneticky, dále např.  výchovou, prostředím,  návyky, přesvědčeními, hlavně však zápornými a nevhodnými emocemi..Lidé s nadváhou si postupně vložili do  "programu" takové informace, jako: ...nikdy nedokážu zhubnout... strach, že budu mít hlad... nemám vůli k omezení jídla...když zhubnu tak si stejně váhu neudržím...je to nespravedlivé...  a takovýchto programů a přesvědčení může mít člověk s nadváhou desítky i stovky a podvědomí se jimi přesně řídí.

           Vystoupit  z tohoto bludného kruhu je velmi obtížné. Diety, pilulky, nápoje na hubnutí, zaručeně účinné stroje a přístroje a podobné zázračné metody, ale i cvičení!,  jsou prostředky vědomého mozku a nikdy nemohou zvítězit nad přesilou programů podvědomí.  Proto je cesta vědomého postupného přepsání chybného nastavení podvědomí dlouhá a velmi těžká. Zrychlit správnou stravou a pohybovou aktivitou (tzn. vědomě) metabolismus a vrátit se k postavě  skryté v záhybech tuku trvá roky a vydrží to spíše výjimečný člověk.

 Vůle nikdy nezvítězí nad hladem!

 

V kurzu ani při individuálním sezení nepropagujeme žádné firmy, vyrábějící preparáty, potravinové doplňky či léky